Nuo 2019 m. lapkričio 11 d. iki gruodžio 11 d. vyksta papildomas priėmimas


Tel. 8 340 53543
El. p. ukvm@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 

Poznanės gamtos mokslų universiteto studenčių praktika

2019 m. balandžio 24-27 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje svečiavosi dvi studentės iš Poznanės gamtos mokslų universiteto. Baldų projektavimą studijuojančios antro kurso studentės Barbara Pralat ir Katarzyna Polaszewska mūsų mokyklos baldžių komplekse įgyvendino savo sukurtų projektų prototipus. Studentės sukūrė pagyvenusiems žmonėms skirtą, iš kelių dalių susidedančią, pjaustymo lentelę ir stumdomą stalelį maistui susidėti, ant kurio dar galima ir prisėsti.

Studentės liko sužavėtos mūsų mokyklos aplinka ir turima įranga, šviečianti saulė ir puikus oras leido susipažinti su Ukmergės miestu, iš kurio, kaip sakė pačios mergaitės, nesinori ir išvažiuoti.


Powered by JS Network Solutions