Mokiniai dalyvavo skaitmeninio marketingo dirbtuvėse

2019 m. rugsėjo 18 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos profesijos mokytoja Gražina Krumžlienė kartu su kompiuterinio projektavimo specialybės mokinėmis Daiva Dulkiene ir Irmina Kačinskaite dalyvavo VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro organizuotuose mokymuose. Mokymų metu centro direktorė Lina Baublienė pristatė Ukmergės rajono savivaldybės paramos smulkiam ir vidutiniam verslui fondo priemones. Ši informacija buvo ypač aktuali ir naudinga mokinėms, kurios ruošiasi pradėti individualią veiklą.

Antroje mokymų dalyje Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centro DOMREG atstovai kalbėjo apie skaitmeninį marketingą. Diskusijoje nagrinėjome kiek Ukmergės verslas yra pažengęs internete ir kaip verslui gali padėti interneto galimybių naudojimas. Ypač didelis dėmesys buvo skiriamas „šveplavimui“, kuomet internete rašome be savitųjų lietuviškų raidžių. Ukmergės TVIC direktorė Lina Baublienė pasidžiaugė, kad mūsų turizmo centro internetinio puslapio domenas „nešvepluoja“ ir yra parašytas lietuviškomis raidėmis – www.ukmergėinfo.lt.

Mokymų metu mokėmės kurti interneto svetainę, sužinojome daugiau apie interneto svetainių tobulinimą. Kompiuterinio projektavimo mokinėms šie mokymai buvo puiki tinklalapių kūrimo pamokų pradžia.

 


Powered by JS Network Solutions