Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Pergalė etninio ir kulinarinio paveldo varžytuvėse

Jau tradicija tapo, kad mūsų mokykla rudenį dalyvauja linksmose varžytuvėse "Lietuvos kulinarinio ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas". Tai ilgalaikis projektas, kurį vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Varžytuvės yra 2 etapų: regioninės ir respublikinės, į kurias patenka regionuose nugalėję komandos. 2019 m. spalio 22 dieną sėkmingai pasirodę Aukštaitijos regione, turime bilietą į finalą, kuris vyks lapkričio 27 dieną Vilniuje. Džiaugiamės dramos būrelio nariais, kurių neišsenkanti energija ir šiemet atnešė mokyklai pergalę pirmame etape. Didžiuojamės, virėjo specialybės mokiniais, kurių patiekalams komisija negalėjo atsispirti.

Kiekvienais metais jungiamės į šį projektą, nes jo tikslai artimi ir mūsų mokyklos vertybėms: supažindinti mokinius su regionų papročiais; skatinti mokinius rūpintis lietuvybe, etnine kultūra, tarmėmis; ugdyti mokinių supratimą apie šventes, jų tradicinius patiekalus, ruošimą bei pateikimą; skatinti mokinius giliau suvokti savo tapatumą, perimti patirtį, formuoti nuostatas gerbti ir puoselėti tradicijas; padėti išsaugoti, populiarinti ir skleisti informaciją apie kulinarijos paveldą.


Powered by JS Network Solutions