Geltonas autobusiukas su svečiais iš Traupio

2019 m. lapkričio 4 d. mūsų mokykloje lankėsi Anykščių rajono Traupio pagrindinės mokyklos devintos ir dešimtos klasių mokiniai kartu su technologijų mokytoju Vigantu Bešėnu.

Buvo malonu bendrauti ir atsakinėti į mokinių klausimus apie specialybes, popamokinę veiklą, mokinių stažuotes užsienyje. Mokiniai aplankė ir susipažino su automobilių mechanikų, elektromontuotojų, siuvėjų, baldžių, apdailininkų, metalo apdirbimo staklininkų, logistų praktinio ir teorinio mokymo  laboratorijomis  ir kabinetais. Profesijos mokytojai pristatė specialybes, mokymo įrangą, technologijas, karjeros galimybes.

Svečiams taip pat labai patiko mokyklos sporto kompleksas ir stadionas, mokyklos bendrabutis.

Laikas prabėgo labai greitai ir geltonas autobusiukas su mokiniais vėl pasuko į Traupio miestelį.

Mokiniams linkime sėkmingai baigti mokslus savo mokykloje ir laukiame atvykstant mokytis į mūsų mokyklą.


Powered by JS Network Solutions