Susitikimas su seimo nariu Justu Džiugeliu

2017 m. kovo 24 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje lankėsi Seimo narys Justas Džiugelis – tai veiksmo savaitės „Be patyčių“ finalinis renginys mokykloje.

 Į susitikimą susirinko ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir miesto bendruomenė, Ukmergės rajono nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Svečias aptarė neįgaliesiems jautrius klausimus bei pasidalino savo asmeninio gyvenimo detalėmis.  LR Seimo narys J. Džiugelis vykdo „100 susitikimų“ projektą, kurio metu yra aptariamos įvairios problemos ir galimi jų sprendimo būdai. Susitikimo metu Justas ne kartą akcentavo, kad jo tikslas – siekti, jog Lietuvoje neįgaliesiems būtų sudarytos sąlygos gyventi visavertį gyvenimą, todėl atvykęs į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą jis domėjosi čia vykdomomis studijų programomis, sąlygomis mokytis, mokyklos aplinkos pritaikymu judėjimo negalią turintiems žmonėms bei diskutavo asmeninio asistento, kitais neįgaliesiems aktualiais klausimais, pasidžiaugta jau nuveiktais darbais bei pasidalinta ateities planais.

Po susitikimo mokyklos psichologė Jurgita Vasiliauskienė pakvietė visus šiltesniam pokalbiui prie arbatos puodelio, kur vyko diskusijos apie įsisenėjusias visuomenės problemas, kurių, deja, vienu spragtelėjimu neišspręsi. 


Powered by JS Network Solutions