VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

Sausio 13-oji - Lietuvos Laisvės gynėjų diena

2021 m. sausio 13 d. Lietuvoje minime gražus jubiliejų – Laisvės gynėjų dienos 30-metį. Nors mokomės nuotoliniu būdu, pagerbėme laisvės gynėjus dalyvaudami pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija" - 8 valandą dešimčiai minučių languose uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes.

Istorijos mokytoja Jūratė Mišinienė yra išsaugojusi metrasčius, kuriuose aprašomi sausio 13-osios dalyvių įvykiai. Tuometiniai mokyklos mokytojai ir mokiniai dalinosi autentiškais prisiminimais – ką jie patyrė, ką matė, su kokiomis žmogiškomis dilemomis susidūrė tomis sunkiomis dienomis. 

Mokytoja Jūratė Mišinienė kviečia mokyklos bendruomenę jungtis prie pilietiškų iniciatyvų: aplankyti unikalią radijo ekskursiją „Kalbanti Sausio 13-osios istorija“, kurią galima apeiti virtualiai, taip pat paskambinti savo artimiesiems ar kitiems Sausio įvykiuose dalyvavusiems žmonėms ir padėkoti už jų drąsą bei ryžtą. Dalyvaujant akcijoje  „Laisvės skambutis“, įsisegti į atlapą neužmirštuolę (akcija „Neužmirštuolė“), iš pačių įvykio dalyvių – mokyklos mokytojų ir tuometinių mokinių - sužinoti autentiškus prisiminimus – ką jie patyrė, ką matė, su kokiomis žmogiškomis dilemomis tomis sunkiomis dienomis susidūrė („Autentiški liudijimai“). Prisiminkime tautiečius, anuomet parodžiusius tikrąjį lietuvių tautos ryžtą, pasiaukojimą ir drąsą.


Powered by JS Network Solutions