Dalyvaujame respublikiniame projekte "Let‘s create a story"

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos automobilių mechaniko specialybės antro kurso mokinė Medeina Burbulytė ir kompiuterinio projektavimo specialybės mokinė Deivina Stankaitytė dalyvauja Respublikiniame internetiniame projekte "Let‘s create a story". Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti IKT naudojimą. Skirtingų šalies mokyklų mokinių sukurtos istorijos bus sudėtos į vieną bendrą knygą.

Mūsų mokyklos mokinė Medeina turėjo sukurti istorijos pradžią anglų kalba (300 žodžių), o Deivina iliustruoti istoriją. Mokinės istorijos siužetą pasirinko aktualų šiai dienai. Pagrindinis istorijos veikėjas yra berniukas Kovidas, kuris yra labai vienišas ir piktas. Kovidas savo pyktį ir vienatvę skleidžia aplinkui taip užkrėsdamas vis daugiau aplinkinių, todėl žmonės pradeda saugotis ir užsidaro namuose. Anglų kalbos mokytoja Jurgita Edlinskienė padėjo Medeinai sugalvotą istoriją parašyti taisyklinga anglų kalbą, o mokytoja Gražina Krumžlienė savo mokinę Deiviną konsultavo, kaip kompiuterine grafine programa iliustruoti pasakojimą.

Istorijos tęsinį kurs Igliaukos Anzelmo Matučio, Žygaičių gimnazijų mokiniai, o istorijos pabaigą sugalvos Mikolojaus Katkaus gimnazijos mokiniai.

Konkursas vyksta nuo 2020 lapkričio 13 dienos iki gegužės mėnesio, todėl su nekantrumu laukiame šio konkurso pabaigos, kai galėsime perskaityti visą istoriją.

Džiaugiamės Deivinos ir Medeinos kūrybiškumu ir darbštumu. Šaunuolės!

National CPR association