Mokinių kūrybiški darbai respublikiniame konkurse

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos  mokinės Sabina Zaveckaitė (KPO2/19 grupė), Rita Valkauskaitė, Greta Apeikytė, Eglė Grybauskaitė (V2/19 grupė) dalyvavo Joniškio žemės ūkio mokyklos organizuotame mokinių kūrybingumą skatinančiame nuotoliniame respublikiniame konkurse „Mažule“. Mokiniams konkurse dalyvauti pasiūlė KPO2/19 ir V2/19 grupės auklėtoja G. Adamonienė.

Siekiant praskaidrinti karantininę nuotaiką, konkurso tikslas skirtas ugdyti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus, supažindinti visuomenę su mokinių kūrybine veikla.

Konkurso užduotis muzikinės grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ dainos „Mažulė“ iliustravimas šv. Valentino dienos simboliais. Kūrybinio darbo užduotį atlikti buvo galima panaudojant koliažą ar piešinį, ar fotomontažą, ar piešinių kompoziciją.

Rita bei Greta meilę Mažulei prisipažino piešiniu, o Eglė piešiniu-koliažu. Sabina „pasiskolino“ sukurtus fragmentus ir su grafinio dizaino programa sukūrė kompoziciją žinomai dainai „Mažulė“.

Balsavimas vyko Joniškio profesinės mokyklos Facebook paskyroje. Kūrinių autorės surinko nemažą patikusiųjų balsų skaičių. Artėjo link šimto...

Merginoms už dalyvavimą respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Mažulė“ buvo atsiųstos padėkos.

National CPR association