Stojančiųjų į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą dėmesiui

 

 
Informuojame Jus, kad 2022 m. rugpjūčio 12 d. gausite kvietimą mokytis (LAMA BPO išsiųs  į Jūsų el. paštą).

 

 
Mokymo sutarčių su pakviestaisiais mokytis sudarymas vyks rugpjūčio 16 –18 dienomis mokyklos centriniuose rūmuose (Ukmergė, Kauno g. 108). Sutartys bus pasirašomos nuo 8 val. iki 17 val.

 

 
Papildomas priėmimas į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą vyks rugpjūčio 19 –23 dienomis.

 

 
Užsiregistruoti ir pateikti prašymą mokytis specialybės Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje stojantieji gali:

 

 
1. Priėmimo komisijoje mokyklos centriniuose rūmuose adresu Kauno g. 108, Ukmergėje

 

2. Internetu – LAMA BPO sistemoje, adresu LAMA BPO – Priėmimas į profesinio mokymo įstaigas

 

 
Baigusius aštuntą ir devintą klases mokinius  priimame mokytis gimnazijos skyriaus devintoje ir dešimtoje klasėse. Prašymą užpildyti ir pateikti dokumentus galima kiekvieną darbo dieną iki rugpjūčio 31 dienos mokyklos priėmimo komisijoje.

 


 

Mokykloje Graikijos, Turkijos ir Bulgarijos šalių atstovai

2021 m. spalio 4 -8 dienomis pagal Erasmus+ mokyklų mainų partnerysčių programą "Energy Efficient Houses" (2020-1-TR01-KA229-094495_2) mūsų mokykloje svečiuosis Graikijos, Turkijos ir Bulgarijos šalių atstovai.

Pirmoji diena buvo ir darbinga, ir kupina įspūdžių. Svečius pasveikino mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas, gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė bei projekto koordinatorė Jurgita Edlinskienė. Partneriai apžiūrėjo mūsų mokyklą, sužinojo, kokias profesijas galima įgyti. Po pietų susitiko su Ukmergės savivaldybės atstovais: administracijos direktoriumi Dariumi Varnu, mero pavaduotoja Agne Balčiūniene bei kitais administracijos atstovais, kurie apžvelgė atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą Ukmergės rajone, pristatė jau atliktus projektus, palygino atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimą partnerių šalyse.

Dėkojame savivaldybės atstovams už šiltą priėmimą.

National CPR association