Mokykloje Graikijos, Turkijos ir Bulgarijos šalių atstovai

2021 m. spalio 4 -8 dienomis pagal Erasmus+ mokyklų mainų partnerysčių programą "Energy Efficient Houses" (2020-1-TR01-KA229-094495_2) mūsų mokykloje svečiuosis Graikijos, Turkijos ir Bulgarijos šalių atstovai.

Pirmoji diena buvo ir darbinga, ir kupina įspūdžių. Svečius pasveikino mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas, gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė bei projekto koordinatorė Jurgita Edlinskienė. Partneriai apžiūrėjo mūsų mokyklą, sužinojo, kokias profesijas galima įgyti. Po pietų susitiko su Ukmergės savivaldybės atstovais: administracijos direktoriumi Dariumi Varnu, mero pavaduotoja Agne Balčiūniene bei kitais administracijos atstovais, kurie apžvelgė atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą Ukmergės rajone, pristatė jau atliktus projektus, palygino atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimą partnerių šalyse.

Dėkojame savivaldybės atstovams už šiltą priėmimą.

National CPR association