Susitikimas su video operatoriumi Aidu Bubinu

1995 metais Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje mokėsi Aidas Bubinas, pasirinkęs žemės ūkio technologijų ir komercijos specialybę.

Šiandien Aidas Bubinas yra profesionalus video operatorius, keliautojas, burlenčių instruktorius, alpinistas ir vienintelis lietuvis ekstremalas, siekdamas užregistruoti tolimiausios kelionės rekordą, per 12 dienų ir 2 valandas – žymiai greičiau, nei planavo - vienas motociklu įveikė 14 545 km atstumą nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno.

Nors į ištvermės keliones Aidas leidžiasi vienas, tačiau toli gražu nėra atsiskyrėlis, jis be galo šiltas ir atviras žmogus, todėl, vos pakalbintas atvykti į savo gimtąjį miestą susitikti su Ukmergės TVM moksleiviais, iš kart sutiko ir 2017 metų vasario 1 dienos popietę kartu pasinėrėme į Aido kelionių prisiminimus ir įspūdingus video reportažus.

Klausyti Aido galima valandų valandas,  jo kelionių nuotykiai užburia...„Svajokite atsakingai, svajonės pildosi“.

Tai tiesa, kurią galėtų patvirtinti ne vienas, ką nors gyvenime veikiantis ar nuveikęs žmogus. Viską galima pasiekti, tik reikia labai norėti. Jei jūs norite, bet jūsų svajonė nesipildo, turėtumėte savęs paklausti, ką padarėte, kad ji išsipildytų. Sėdėti ant sofutės ir norėti, deja, nepakanka. Dėl savo svajonės reikia labai stipriai stengtis, nes nieko nėra neįmanomo.

Svajokime, veikime ir būkime sėkmingi žmonės!

National CPR association