Aš einu ten, kur man įdomu - sėkmės keliu!

2017 m. kovo 30 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykla šurmuliavo nuo jaunų žmonių klegesio, juoko, dainų. Nuo savų, čia besimokančių, bei svečių- atvykusių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 20 kolegijų ir universitetų. Specialybes, kurias galima įsigyti Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, pristatė mūsų mokykloje besimokantys mokiniai. Renginį organizavo ir vedė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Jankūnas bei neformaliojo ugdymo organizatorė Dovilė Janulienė. Šio gražaus susitikimo dalyvius pasveikino grupė "Baltasis kiras". Jų atliekamos dainos privertė jaunuolius pakilti nuo kėdžių ir šokti pagal smagiai beskambančią muziką.

Po koncerto visi besidomintys specialybėmis išsibarstė po mokyklą, kur vyko įvairių specialybių pristatymai. Daug lankytojų sulaukė informacinių technologijų kabinetas, kur buvo demonstruojamos įvairios kompiuterių taikymo galimybės: apsilankiusieji galėjo piešti simetriją, pasigaminti vardinius pakabukus, vardines užrašų knygeles, išmėginti kitas kompiuterių galimybes. Robotikos kabinete mūsų mokyklos gudragalviai Arūnas, Giedrius ir Tadas pasakojo apie robotų galimybes, jas demonstravo sportiškas bei labai protingas robotas. Džiugu mokinukų akyse matyti kūrybos džiaugsmą, pasididžiavimą savo darbu. Svečiai iš VGTU bei KTU supažindino su elektronikos subtilybėmis. Čia, apspitę įvairias schemas, buriavosi daugiausiai vaikinai. Matyt, merginas elektronika domina mažiau. Merginų dėmesio susilaukė floristika, maisto ruoša, grožio paslaptys bei masažo malonumai. Su puokščių bei paveikslų iš žolynų kūrimo paslaptimis supažindino dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojo specialybės  besimokantys mokiniai bei mokytojai, kaip išsaugoti gražų kūną pasakojo Utenos kolegijos studentai, o kaip skaniai ir skoningai pagaminti bei petiekti maistą pasakojo virėjais svajojantys  tapti mūsų mokyklos mokiniai.

Daug lankytojų sulaukė ir "Verslo ruletė", kur lankytojai galėjo pasitikrinti ekonomikos žinias, pasimokyti dirbti, kasos aparatu bei išbandyti savo laimę sukdami ruletę. Lankytojus domino ir namų dekoravimo pasaulis, ir automobilių diagnostika ir   PI skaičiaus magija,  ir braižyba AutoCAD programa. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė Nacionalinio čempionato "Makaronų tiltai 2017" pirmojo etapo antros vietos laimėtojai pirmo kurso statybininkų specialybės mokiniai. Jų laukia tolimesnė kova dėl nugalėtojų vardo. Visi likime jiems sėkmės.

Konferencijų salėje vyko seminarai, ekonomikos kabinete savo verslo sėkme dalinosi buvę mūsų mokyklos auklėtiniai  Vilniaus teritorinės darbo biržos Ukmergės  skyriaus vedėja Edita Mončinskienė, UAB "Valfinsta" vadovas Valdas Raugalas, individualia veikla užsiimanti Jurgita Klevinskienė.

Tie, kam svarbus Lietuvos saugumas bei vilioja karininko profesija, susipažino su kariškių programa, kurią pristatė Lietuvos kariuomenės Karo prievolės komplektavimo tarnyba bei Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados "Geležinis Vilkas" kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas. Vyko ginkluotės paroda, karinės estafetės, išgyvenimo parodomoji programa, maskuotė ir kt.

Visą renginį "Aš einu ten, kur man įdomu" vainikavo bendras draugystės šokis su zumbos treneriu Laurynu Grainiu.  Renginyje dalyvavo daugiau kaip 1000 įvairių mokyklų atstovų. Gausiausios delegacijos atvyko iš Širvintų Lauryno Stuokos-Guzevičiaus gimnazijos, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, Jonavos  Lietavos pagrindinės mokyklos, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos. Smagu, kad mokykla sulaukia tiek svečių, tiek besidominčių mūsų mokinių gyvenimu. Laukiame visų, kuriems įdomi mūsų mokykla, tų, kurie ketina įsigyti paklausią specialybę, tų, kurie nori tobulėti ir augti.


Powered by JS Network Solutions