"Šilo“ progimnazijos mokiniai susipažino su specialybėmis

2023 m. kovo 16 d. Ukmergės "Šilo“ progimnazijos 8a ir 8 b klasių mokiniai kartu su karjeros specialiste Virginija Černiauskiene lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. 

Profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas  supažindino svečius su mokyklos teorinio ir praktinio mokymo baze, mokinių profesinės karjeros galimybėmis mokantis ir baigus Ukmergės TVM. Mokinius sužavėjo šiuolaikinės laboratorijos, modernūs įrengimai, staklės, technika, sporto bazė, gyvenimo salygos  bendrabutyje.

Mokiniai dalyvavaudami profesinio veiklinimo projekte "Daugiau žinosi - drąsiau pasirinksi", susipažino ir praktiškai išbandė transporto priemonių remontininko, suvirintojo ir floristo profesijas.

Su šiomis specialybėmis susipažinti ir praktines užduotis atlikti  padėjo mokyklos profesijos mokytojai Petras Vagonis, Algis Čėsna, Jūratė Kvietkauskienė.

Viešnagei pasibaigus atlikome refleksiją - veiklinimas, "profesijos pasimatavimas“ mokiniams patiko ir buvo naudingas ir įdomus. Dalis mokinių žadėjo stoti mokytis į mūsų mokyklos 9 klasę, dar kiti rinksis specialybes po 10 ar 12 klasių.

Tikimės, kad tinkamas specialybės pasirinkimas mūsų mokykloje, turės įtakos mokinių profesinėje karjeroje.

National CPR association