Jaunoji bendrovė „Sausainiukai“ dalyvaus EXPO 2023 mugėje

Nuo šių mokslo metų pradžios VS/21 (virėjų specialybė) mokiniai per verslumo įgūdžių ugdymo pamokas kūrė įvairias verslo idėjas. Susipažinę su Lietuvos Junior Achievement  „Accelerator_x“ programa, išplėtojo savo verslo idėją ir  nutarė įkurti jaunąją bendrovę. Kadangi mokiniai mokosi pagal socialinių įgūdžių programą ir  virėjo specialybės, nutarė gaminti kepinius, kurie atspindės Ukmergės miesto simbolius. 

Bendradarbiaujant su Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos jaunąja bendrove „eXprontas“, kuri gamina formeles sausainiams su Ukmergės simboliais, mokiniai nutarė pirkti jas ir kepti sausainius. Po šio apsilankymo, mokiniai įkūrė jaunąją bendrovę „Sausainiukai“, kurios komandoje Aurinta Žemaitytė-prezidentė, Rugilė Kulikauskaitė, Gabija Jackūnaitė, Vykinta Belevičiūtė ir Simona Valeikaitė. 

Įgyvendinti  verslo idėją padeda mokytojai Gražina Medišauskienė, Sandra Čėsnienė, Giedrė Motiejūnienė. Jaunoji bendrovė „Sausainiukai“ dalyvaus Ukmergės regiono EXPO 2023 mugėje balandžio 6 d. ir pristatys savo kepinius su Ukmergės simbolika. 

National CPR association