Pažintinis vizitas į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją

2023 m. balandžio 19 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos KPO/21, KPO/22, V/21 ir VS/22 grupių mokiniai su lydinčiomis mokytojomis Aušra Cesevičiene, Jurgita Edlinskiene ir karjeros specialiste Gražina Medišauskiene lankėsi LRT. Vizito pradžioje mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, jos pirmaisiais gyvavimo metais.

Ekskursijos mentorė papasakojo apie seniausią radijo ir televizijos apratūrą bei įrangą, kuri buvo naudojama filmavimo aikštelėse ir studijose. Vėliau mokiniai, turėjo galimybę lankytis radio ir televizijos studijose, kur galėjo pamatyti garso ir vaizdo operatorių, montuotojų, redaktorių, žurnalistų ir kitų LRT darbuotojų darbo ypatumus.

Mokiniai apsilankė didžiojoje studijoje, žinių laidų studijoje ir spalvingomis dekoracijomis ir žaismingumu viliojančioje „Gustavo virtuvėlėje“, kur filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“.  Mokiniai pamatė, kaip ruošiamos laidos, koks atsakingas yra kiekvieno specialisto darbas ir sužinojo,  kokius mokslus reikia baigti, norint dirbti vienokį ar kitokį darbą LRT. 

„Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“  projektas Nr. 09.4.1-ESFA-V-735-02-0001

National CPR association