Kviečiame į profesijų miestelį Ukmergės miesto centre

Ukmergės miesto šventės metu gegužės 27 d. skvere priešais Ukmergės kultūros centrą įsikurs profesijų miestelis. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla kartu su savo partneriais Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centru pakvies susipažinti su inžinerinės pramonės profesijomis, mokymosi, praktikos ir karjeros galimybėmis.

Miesto centre įsikurs technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintas specialus autobusas – mobili techninės krypties STEAM mokslų laboratorija, kurioje vaikai ir jaunimas supažindinami su inžinerinės pramonės profesijomis, mokymosi, praktikos ir karjeros galimybėmis

Infomobilyje, kurio ilgis siekia 17,5 m, sumontuota šiuolaikinėse pramonės įmonėse naudojama technika, įvairių gamybinių įrengimų prototipai: automatizuota išmaniosios gamybos linija, frezavimo ir tekinimo bei lazerinio pjovimo staklės, suvirinimo simuliatorius, 3D spausdintuvas, kompiuterių ir programinė įranga, daiktų interneto sistema, roboto ranka, mobili elektros laboratorija, virtualios realybės akiniai, kitos edukacinės priemonės, įvairūs mokomieji stendai, suteikiantys galimybę pažinti profesijas ir jas „pasimatuoti“. Laboratorijoje lankytojai turi galimybę stebėti programavimu valdomą mechanizuotą detalių surinkimo procesą, suvenyrinio kubo gamybą iš arti pažinti gamtamokslinius dalykus ir matematikos bei technologijų meno (dizaino) pasaulius.

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla  sveikina visus Ukmergiečius ir miesto svečius ir linki gero rokenrolo miesto šventės metu!

National CPR association