BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Asociacijos "LPSK jaunimas" seminaras

2017 m. balandžio 26 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje lankėsi profesinių sąjungų jaunimo asociacijos "LPSK jaunimas" atstovai, kurie susirinkusiems moksleiviams pasakojo apie darbo sutartis, Valstybinę darbo inspekciją, LR darbo įstatymų kodeksą.

Jaunuoliai aktyviai įsitraukė į diskusiją, mielai dalinosi savo patirtimi. Sprendžiant iš užpildytų vertinimo anketų, susitikimas dėl pirmųjų žingsnių darbo rinkoje, darbuotojų teisių ir socialinės apsaugos, profesinių sąjungų pristatymo, jiems buvo reikalingas ir naudingas.

Asociacija "LPSK Jaunimas" stengiasi pasiekti kuo daugiau jaunų, žinių bei saugumo darbo rinkoje norinčių, žmonių. Tai nepriklausoma, nacionalinė, savanoriškumo pagrindu veikianti nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti jaunimą iki 35-erių metų visoje Lietuvoje. Jeigu turite klausimų, drąsiai kreipkitės el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Powered by JS Network Solutions