Mokiniai išvyko į praktiką Nowy Sacz miesto verslo įmonėse

2023 m. birželio  18 d. KPO/22 gr. mokinės Kristina Michailovskaja, Radvilė Petraškaitė, VS/22 gr. mokiniai Vytautas Martynas Pežinskas, Simona Valeikaitė, Aurinta Žemaitytė, Rugilė Kulikauskaitė, AS/22 gr. mokinė Ieva Pavelčikaitė-Abdalbakui, BD/22 gr. mokinys Tomas Dulkė, V/22 gr. mokinė Greta Slavinskaitė, lydimi  projekto vadovės Kristinos Saladžienės, išvyko į stažuotę Lenkijoje.

Stažuotės, kuri truks iki liepos 8 d.  metu, mokiniai atliks profesinę praktiką Nowy Sacz miesto verslo įmonėse: viešbučiuose  "Ibis***" ir "Beskid****", reklamos gamybos ir poligrafijos paslaugų įmonėje "Pozytywny Druk", statybos ir apdailos įmonėje "TERMO-BUD".

Stažuotės metu projekto dalyviai ne tik tobulins praktinius-profesinius įgūdžius, bet ir susipažins su verslo  įmonių darbo specifika, darbo kokybės reikalavimais, mokysis dirbti tarptautinėje komandoje, tobulins profesinės užsienio kalbos praktinius įgūdžius bei socialinius įgūdžius.

Laisvalaikiu  stažuotės  dalyviai susipažins su Nowy Sacz miesto  lankytinais kultūriniais objektais,  vyks į ekskursiją  Zakopanės kalnuose, maudysis Białka Tarzańska terminėse versmėse.   

Stažuotė vyksta įgyvendinant akredituotą Erasmus +  programos mobilumo projektą Nr.2023-1-LT01-KA121-VET-000126082

Projektas finansuotas pagal Erasmus + programą, kurią Lietuvoje  administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

National CPR association