Mokykloje įspūdingai prasidėjo naujieji 2023-2024 mokslo metai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje įspūdingai prasidėjo naujieji 2023-2024 mokslo metai. 2023 m. rugsėjo 1 d. mokyklos mokiniai susipažino su grupių vadovais ir klasių auklėtojais, susitiko su mokslo draugais ir dalyvavo šventėje.
 
Mokslo ir žinių dienos šventėje svečiavosi ir sveikinimą tarė: Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, švietimo mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, švietimo mokslo ir sporto ministerijos mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Julius Jakučinskas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Varžgalys, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos savivaldos tarybos pirmininkas Darius Danielius. 
 
Šventės metu švietimo mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė įteikė padėką už ilgametį, nuoširdų ir kūrybišką darbą mokyklos pavaduotojui ugdymui Rimantui Jankūnui. 
 
Rugsėjo 1-osios šventės metu mokiniai galėjo dalyvauti loterijoje. Mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas ir neformaliojo švietimo organizatorė Goda Juzėnaitė išrinko penkis laiminguosius, kurie buvo apdovanoti kompiuteriais. Šiais kompiuteriais mokiniai galės naudotis visus mokslo metus! 
 
Šventę vainikavo nuostabus Vido Bareikio koncertas. Atlikėjas mokiniams skyrė žodžius "Siek, siek ir niekada nenustok KLAUSĘS! Toks mano kredo, to linkiu ir jums. Nesustoti judėti, mokytis, o tada atiduoti kitiems".  
 
Linkime gerų ir įsimintinų naujų mokslo metų!

National CPR association