BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Ukmergės rajono moksleivių profesinis veiklinimas

2017 m. balandžio 4, 5, 25 ir 27 dienomis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko intensyvus Ukmergės rajono moksleivių profesinis veiklinimas.

Profesinio veiklinimo metu mokiniams padėjome pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes, planuoti būsimą karjerą.

„Pasimatuoti profesijų“ į mūsų mokyklą atvyko moksleiviai iš A. Smetonos, J.Basanavičiaus gimnazijų, Dukstynos, Vidiškių, Veprių, Deltuvos, Užupio, Senamiesčio, Šilo ir Ryto mokyklų.

Jaunuoliai susipažino su Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, dalyvavo konkurse ir laimėjo prizus,  išbandė begalę profesijų: automobilio mechaniko, statybininko (apdailininko), siuvėjo, suvirintojo, metalo apdirbimo staklininko, virėjo, baldžiaus, dekoratyvinio apželdinimo, kompiuterinio projektavimo,  logisto-ekspeditoriaus, tarptautinių vežimų vairuotojo, prekybos įmonių vadybininko, padavėjo ir barmeno, smulkiojo verslo organizatoriaus, viešbučio darbuotojo, elektroninės leidybos maketuotojo.

Pagrindinis mūsų tikslas – vykdyti mokinių profesinį orientavimą ir ugdyti jaunų žmonių karjeros planavimo kompetencijas.


Powered by JS Network Solutions