Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Ukmergės rajono moksleivių profesinis veiklinimas

2017 m. balandžio 4, 5, 25 ir 27 dienomis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko intensyvus Ukmergės rajono moksleivių profesinis veiklinimas.

Profesinio veiklinimo metu mokiniams padėjome pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes, planuoti būsimą karjerą.

„Pasimatuoti profesijų“ į mūsų mokyklą atvyko moksleiviai iš A. Smetonos, J.Basanavičiaus gimnazijų, Dukstynos, Vidiškių, Veprių, Deltuvos, Užupio, Senamiesčio, Šilo ir Ryto mokyklų.

Jaunuoliai susipažino su Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, dalyvavo konkurse ir laimėjo prizus,  išbandė begalę profesijų: automobilio mechaniko, statybininko (apdailininko), siuvėjo, suvirintojo, metalo apdirbimo staklininko, virėjo, baldžiaus, dekoratyvinio apželdinimo, kompiuterinio projektavimo,  logisto-ekspeditoriaus, tarptautinių vežimų vairuotojo, prekybos įmonių vadybininko, padavėjo ir barmeno, smulkiojo verslo organizatoriaus, viešbučio darbuotojo, elektroninės leidybos maketuotojo.

Pagrindinis mūsų tikslas – vykdyti mokinių profesinį orientavimą ir ugdyti jaunų žmonių karjeros planavimo kompetencijas.


Powered by JS Network Solutions