Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Dailės pamoka parodoje-instaliacijoje

Kultūros centro antrame aukšte, parodų salėje visą gegužės mėnesį eksponuojama Evos Laumos paroda „Šviesėti“. Paroda išsiskiria tuo, kad antroje salėje eksponuojami darbai yra visiškoje tamsoje.  Darbai pašviesti specialiais prožektoriais kuria savotišką, kitokią, nematytą aplinką, todėl verta joje apsilankyti su moksleiviais ir pravesti pamoką kitaip.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos 9 klasės ir 2KO grupės moksleiviai dvi dienas su dailės mokytoja Daiva Stankevičiene lankėsi minėtoje parodoje. Parodų kuratorius Egidijus Darulis mielai talkino pravedant kitokią pamoką moksleiviams. Egidijus trumpai pristatė parodos autorę, aptarė darbo stilistiką, medžiagas, kurias naudojo dailininkė kurdama paveikslus, taip pat leido patiems pasijusti kūrėjais ir specialiais prožektoriais „kurti“ efektus paveiksluose. Grįžę iš parodos moksleiviai atliko kelias užduotis, susijusias su autorės darbais.

Paroda naudinga patirtis jauniems žmonėms, leidžia plėsti savo akiratį, žinias, patirtis, skatina kūrybiškai tobulėti ir mąstyti.

Dėkojame Ukmergės kultūros centrui už galimybe aplankyti parodas pamokų metu.


Powered by JS Network Solutions