Nuo 2019 m. lapkričio 11 d. iki gruodžio 11 d. vyksta papildomas priėmimas


Tel. 8 340 53543
El. p. ukvm@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 

Dailės pamoka parodoje-instaliacijoje

Kultūros centro antrame aukšte, parodų salėje visą gegužės mėnesį eksponuojama Evos Laumos paroda „Šviesėti“. Paroda išsiskiria tuo, kad antroje salėje eksponuojami darbai yra visiškoje tamsoje.  Darbai pašviesti specialiais prožektoriais kuria savotišką, kitokią, nematytą aplinką, todėl verta joje apsilankyti su moksleiviais ir pravesti pamoką kitaip.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos 9 klasės ir 2KO grupės moksleiviai dvi dienas su dailės mokytoja Daiva Stankevičiene lankėsi minėtoje parodoje. Parodų kuratorius Egidijus Darulis mielai talkino pravedant kitokią pamoką moksleiviams. Egidijus trumpai pristatė parodos autorę, aptarė darbo stilistiką, medžiagas, kurias naudojo dailininkė kurdama paveikslus, taip pat leido patiems pasijusti kūrėjais ir specialiais prožektoriais „kurti“ efektus paveiksluose. Grįžę iš parodos moksleiviai atliko kelias užduotis, susijusias su autorės darbais.

Paroda naudinga patirtis jauniems žmonėms, leidžia plėsti savo akiratį, žinias, patirtis, skatina kūrybiškai tobulėti ir mąstyti.

Dėkojame Ukmergės kultūros centrui už galimybe aplankyti parodas pamokų metu.


Powered by JS Network Solutions