Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Elektrikas – 2024“

2024 m. balandžio 17 dieną vyko nacionalinis elektrikų profesinio meistriškumo konkursas „Elektrikas – 2024“, kurį organizavo Alytaus profesinio rengimo centras.
Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai Domantas Stimburys ir Grantas Matulionis. Į konkursą mokinius lydėjo profesijos mokytojas Valdemaras Skistimas.
Konkursą iš viso dalyvavo net 16 mokyklų moksleivių komandos iš visos Lietuvos. Konkurso organizavimo diena sutapo su Energetiko diena, tad jis buvo dar labiau profesiškesnis. Išklausę sveikinimų ir gerų palinkėjimų, moksleiviai ėmėsi praktinių užduočių vykdymo, kurias parengė „Snaider elektrik“ grupė. Užduotys buvo pakankamai sudėtingos. Kai kuriems nepavyko atlikti visų darbų. Nepaisant sudėtingų užduočių, visus dalyvius lydėjo gera nuotaika. Konkurso metu moksleiviai įsivertino savo galimybes bei žinias, įgavo gamybinės patirties. Konkurso dalyviai turėjo galimybę aplankyti Kurnėnų mokykloje, kuri yra unikali tuo, kad jos visus statybos darbus finansavo čia gimęs ir augęs žmogus, vėliau gyvenęs Čikagoje, iš kur ir buvo atgabentos statybinės medžiagos, mokykliniai suolai, lentos, stiklai langams.

National CPR association