IKI MOKYKLOS JUBILIEJAUS ŠVENTĖS LIKO

„Apskaitininkas/kasininkas 2017“

2017 m. gegužės 4 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis apskaitininko ir kasininko specialybės moksleivių profesinio meistriškumo konkursas „Apskaitininkas/kasininkas 2017“. Į mūsų mokyklą atvyko 11 mokinių iš įvairių profesinio mokymo įstaigų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklai atstovavo apskaitininko ir kasininko specialybės moksleivė Gerda Gvozdaitė.

Susirinkusius mokinius ir juos lydinčius mokytojus pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Geriausias apskaitininkas/kasininkas išaiškėjo mokiniams atlikus tris užduotis, kurias vertino labai kompetentinga komisija, sudaryta iš rajono savivaldybės, KTU Panevėžio fakulteto, Utenos kolegijos ir mūsų rajono įmonių atstovų.

Pirmoji konkursinė užduotis – prisistatymas. Dalyvės per 3 minutes turėjo kuo įdomiau, kūrybiškiau pristatyti savo rajoną, mokyklą, specialybę. Visos moksleivės buvo labai gerai paruošusios savo namų darbus, kurie pasižymėjo išradingumu ir linksmumu, todėl komisija negalėjo aukštų balų, o žiūrovai pasirodymus palydėjo gausiais plojimais.

Sudėtingiau dalyvės atliko testą ir praktines užduotis, kurie pareikalavo gerų teorinių žinių ir praktinių gebėjimų. Merginos turėjo atsakyti į 50 teorinių klausimų ir atlikti įvairius skaičiavimus, pildyti pirminius apskaitos dokumentus.

Merginoms atliekant teorines ir praktines užduotis, jas ruošę ir į konkursą atlydėję profesijos mokytojai dalyvavo edukacinėje – pažintinėje išvykoje, kurios metu aplankė Siesikų ir Užugirio dvarus. Mokytojas sužavėjo įspūdinga Siesikų dvaro renesansinė pilis, menanti tragišką meilės istoriją, prezidento Antano Smetonos dvaras, kurį 1934 metais jam padovanojo visi Lietuvos žmonės.

Kad laikas neprailgtų, vertinant, skaičiuojant ir sumuojant konkurso rezultatus, puikų koncertą renginio dalyviams dovanojo Ukmergės J.Basanavičiaus gimnazijos moksleiviai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausia apskaitininke/kasininke tapo ir pagrindinį prizą -  planšetinį kompiuterį ASUS laimėjo, Karina Lukina iš Klaipėdos turizmo mokyklos. Antroji vieta atiteko mūsų mokyklos mokinei Gerdai Gvozdaitei, trečioji – Julijai Popovai iš Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos. Nugalėtojoms padėkos raštus ir dovanas įteikė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos apskaitos poskyrio vedėja, vertinimo komisijos pirmininkė Asta Navickienė, Utenos kolegijos atstovė Loreta Bagdanavičienė, UAB „Valfinsta“ direktorius Valdas Raugalas ir KTU Panevėžio fakulteto atstovė Diana Micevičienė. Visoms konkurso dalyvėms ir joms konkursui pasirengti padėjusioms mokytojoms padėkos raštus ir atminimo dovanėlės įteikė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius.

Organizatorių vardu nuoširdų „ačiū“ tariame šio konkurso partneriams ir rėmėjams: LR Švietimo ir mokslo ministerijai, Ukmergės rajono savivaldybės administracijai, Utenos kolegijai, KTU Panevėžio fakultetui, UAB „Valfinsta“, vertingomis dovanomis apdovanojusiems konkurso nugalėtojus, kitoms įmonėms ir organizacijoms prisidėjusioms organizuojant renginį. Visiems renginio dalyviams dėkojame už toleranciją, tarpusavio supratimą, nuoširdų bendravimą ir gerą nuotaiką.

Iššūkis „100 piliakalnių“

Kernavės piliakalnis
Širvintų rajone
Antatilčių piliakalnis
Ukmergės rajone
Juodausių piliakalnis
Ukmergės rajone
Kernavės piliakalnis
Širvintų rajone
Sukinių piliakalnis
Ukmergės rajone
Vaitkuškio piliakalnis
Ukmergės rajone
Zujų piliakalnis
Ukmergės rajone
Laičių piliakalnis
Ukmergės rajone
Šinkūnų piliakalnis
Ukmergės rajone
Vencavų piliakalnis
Zarasų rajonas, Dusetų seniūnija.
Narkyčių piliakalnis
Zarasų rajonas, Dusetų seniūnija.
Veprių piliakalnis
Ukmergės rajonas
Svirnių piliakalnis
Anykščių rajone
Ukmergės piliakalnis
Ukmergė
Merkinės piliakalnis
Varėnos rajonas
Bradeliškių piliakalnis
Neries regioninis parkas
Buivydų piliakalnis
Neries regioninis parkas
Buivydų II piliakalnis
Neries regioninis parkas
Karmazinų piliakalnis
Neries regioninis parkas
Lepelionių piliakalnis
Prienų rajonas
Lepelionių piliakalnis
Prienų rajonas
Jiesios piliakalnis
"Napoleono kalnas" yra Kaune
Buteikių piliakalnis
Anykščių rajone
Ukmergės piliakalnis
Ukmergėje
Veprių piliakalnis
Ukmergės rajone


Powered by JS Network Solutions