Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


„Apskaitininkas/kasininkas 2017“

2017 m. gegužės 4 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis apskaitininko ir kasininko specialybės moksleivių profesinio meistriškumo konkursas „Apskaitininkas/kasininkas 2017“. Į mūsų mokyklą atvyko 11 mokinių iš įvairių profesinio mokymo įstaigų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklai atstovavo apskaitininko ir kasininko specialybės moksleivė Gerda Gvozdaitė.

Susirinkusius mokinius ir juos lydinčius mokytojus pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Geriausias apskaitininkas/kasininkas išaiškėjo mokiniams atlikus tris užduotis, kurias vertino labai kompetentinga komisija, sudaryta iš rajono savivaldybės, KTU Panevėžio fakulteto, Utenos kolegijos ir mūsų rajono įmonių atstovų.

Pirmoji konkursinė užduotis – prisistatymas. Dalyvės per 3 minutes turėjo kuo įdomiau, kūrybiškiau pristatyti savo rajoną, mokyklą, specialybę. Visos moksleivės buvo labai gerai paruošusios savo namų darbus, kurie pasižymėjo išradingumu ir linksmumu, todėl komisija negalėjo aukštų balų, o žiūrovai pasirodymus palydėjo gausiais plojimais.

Sudėtingiau dalyvės atliko testą ir praktines užduotis, kurie pareikalavo gerų teorinių žinių ir praktinių gebėjimų. Merginos turėjo atsakyti į 50 teorinių klausimų ir atlikti įvairius skaičiavimus, pildyti pirminius apskaitos dokumentus.

Merginoms atliekant teorines ir praktines užduotis, jas ruošę ir į konkursą atlydėję profesijos mokytojai dalyvavo edukacinėje – pažintinėje išvykoje, kurios metu aplankė Siesikų ir Užugirio dvarus. Mokytojas sužavėjo įspūdinga Siesikų dvaro renesansinė pilis, menanti tragišką meilės istoriją, prezidento Antano Smetonos dvaras, kurį 1934 metais jam padovanojo visi Lietuvos žmonės.

Kad laikas neprailgtų, vertinant, skaičiuojant ir sumuojant konkurso rezultatus, puikų koncertą renginio dalyviams dovanojo Ukmergės J.Basanavičiaus gimnazijos moksleiviai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausia apskaitininke/kasininke tapo ir pagrindinį prizą -  planšetinį kompiuterį ASUS laimėjo, Karina Lukina iš Klaipėdos turizmo mokyklos. Antroji vieta atiteko mūsų mokyklos mokinei Gerdai Gvozdaitei, trečioji – Julijai Popovai iš Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos. Nugalėtojoms padėkos raštus ir dovanas įteikė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos apskaitos poskyrio vedėja, vertinimo komisijos pirmininkė Asta Navickienė, Utenos kolegijos atstovė Loreta Bagdanavičienė, UAB „Valfinsta“ direktorius Valdas Raugalas ir KTU Panevėžio fakulteto atstovė Diana Micevičienė. Visoms konkurso dalyvėms ir joms konkursui pasirengti padėjusioms mokytojoms padėkos raštus ir atminimo dovanėlės įteikė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius.

Organizatorių vardu nuoširdų „ačiū“ tariame šio konkurso partneriams ir rėmėjams: LR Švietimo ir mokslo ministerijai, Ukmergės rajono savivaldybės administracijai, Utenos kolegijai, KTU Panevėžio fakultetui, UAB „Valfinsta“, vertingomis dovanomis apdovanojusiems konkurso nugalėtojus, kitoms įmonėms ir organizacijoms prisidėjusioms organizuojant renginį. Visiems renginio dalyviams dėkojame už toleranciją, tarpusavio supratimą, nuoširdų bendravimą ir gerą nuotaiką.


Powered by JS Network Solutions