BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Vykome į ištvermės žygį „Pėsčiomis pajūriu“

2017-05-13 mokyklos moksleivių ir mokytojų kompanija vyko į ištvermės žygį „Pėsčiomis pajūriu“ Kuršių nerijoje, kuriame dalyvavo rekordinis skaičius entuziastų iš visos Lietuvos. Vieni žygeiviai rinkosi dvylikos kilometrų ilgio trasą, kiti buvo pasiryžę įveikti ir šimtą.

Saulėtą rytą rinkomės ir startavome Smiltynėje. Žygeivius išlydėjo ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Uostamiesčio vadovas džiaugėsi iniciatyva, kuri į uostamiestį priviliojo tiek daug gerai nusiteikusių, sporto ir judėjimo gamtoje nevengiančių žmonių.

Žygio „Pėsčiomis pajūriu“ dalyviai ėjo nuo Smiltynės iki Nidos. Jie aplankė visas pakrantėje esančias gyvenvietes. Žygio trasos driekėsi palei jūros krantą, mišku, dviračių takais. Žygeiviai galėjo susipažinti su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais.

Trasas dalyviai galėjo rinktis pagal savo jėgas. Organizatoriai – viešoji įstaiga „TrenkTuras“ pasiūlė penkis maršrutus.

Trumpiausioji trasa siekė 12,5 kilometrų – ją šiemet įveikėme nesunkiai ir jau dabar žinome, kad kitais metais vėl būtinai dalyvausime ir išbandysime save 25 km žygyje!

Visą šeštadienį džiaugėmės gražiu oru ir kvapą gniaužiančiais Kuršių nerijos vaizdais. Pasiekus finišą, mums buvo įteikti medaliai ir diplomai, liudijantys apie įveiktą maršrutą.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions