Jaunimo forumas „Tavo ateities vizija“

Pirmą kartą Lietuvoje „Kūrėjų karta“ organizuotame gegužės 12 dieną Siemens arenoje Vilniuje įvykusiame išskirtiniame motyvaciniame jaunimo forume „Tavo ateities vizija“ jaunimas buvo skatinamas tapti ateities kūrėjais ir pademonstruoti savo talentus. Šiame forume jaunimo lyderiai, patyrę pranešėjai, žinomi žmonės ir muzikos atlikėjai aiškino mokiniams kaip atrasti savo talentus, juos tobulinti ir kasdien pranokti patį save. Jaunieji kūrėjai buvo renkami 10-yje kūrybos kategorijų, kuriose turėjo pateikti savo kūrybinės veiklos pavyzdžius.

Konkurso tikslas – įvertinti, paskatinti ir motyvuoti jaunus kūrėjus, gebančius kurti naujus kūrybinius produktus, panaudojant intelektinius, kūrybinius, technologinius ir meninius įgūdžius. Konkursas organizuotas tose meno ir kūrybos srityse, kuriose sukuriami matomi, apčiuopiami ir pridėtinę vertę turintys produktai bei kūrybinės idėjos.

Šiam konkursui savo darbus pristatė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai  BDV1/16 grupės - Girmintas Grašys, jam pasiruošti padėjo dailės mokytoja D.Stankevičienė ir PK1/16 grupės - Luką Šimonį ruošė ekonomikos mokytoja-metodininkė E.Juknienė. Į jaunimo forumą „Tavo ateities vizija“  važiavo grupė motyvuotų mokyklos mokinių, lydimi mokytojos Jūratės Mišinienės.

Renginio metu paskelbus nugalėtojus sėkmė nusišypsojo Girmintui Grašiui. Jis tapo nominacijos „Jaunasis vizualinio meno kūrėjas“ nugalėtojas ir gavo specialiai sukurtą Jaunojo kūrėjo skulptūrėlę, padėkos raštą ir 1000 eurų finansinę stipendiją.

Forumo metu mokiniai susipažino su naujomis galimybėmis, kurių dar nežinojo ir ateityje galės drąsiau imtis naujos veiklos ir svarbiausia – būti pasirengę kurti savo ateitį.

Buvo įdomu, smagu, nebuvo laiko nuobodžiauti.

Teksto autorė Elena Juknienė


Powered by JS Network Solutions