BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Susitikimas su Sveikuolių sąjungos prezidentu

2017 m. gegužės 29 dieną mūsų mokykloje svečiavosi Simonas Dailidė, Lietuvos Sveikuolių sąjungos prezidentas, VŠĮ Blaivios pramogos direktorius bei garsaus festivalio "Varom" organizatorius, susitikimo metu pasakojo apie save ir savo veiklas.

Lietuvos Sveikuolių sąjungos prezidentas kalbėjo apie festivalį "Varom". Šiame renginyje laužomi stereotipai, kuriama blaivi terpė linksmintis, skatinama žmogaus vidinė laisvė bei populiarinamas sveikas gyvenimo būdas. Organizatorius mums pristatė Lietuvos Sveikuolių sąjungą ir jos organizuojamus renginius. Svečias atskleidė, jog visuomet vadovaujasi šiais principais: eina laiku miegoti, susikuria aiškius tikslus ir  juos įgyvendina, stengiasi kuo daugiau judėti, šypsotis ir sveikai maitintis, nuolat ragina visuomenę domėtis, mokytis ir pažinti aplinkinį pasaulį.

Smagiausia buvo tai, kad atsisveikindamas Simonas paskelbė konkursą, kurio metu buvo galima laimėti du bilietus į festivalį "Varom", kuris įvyks prie Pailgio ežero birželio 30 – liepos 2 dienomis. Sėkmė šypsojosi kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinei Laurynai Vaitkevičiūtei ir prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybei mokinei Tautmilei Bareikytei.

Straipsnio autorė Lauryna Vaitkevičiūtė

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions