BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Geriausi vairuotojai - Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

2017 m. birželio 9 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos narių darbuotojų profesinio meistriškumo konkursas. Jame dalyvavo vairavimo instruktoriai iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Mažeikių ir šeimininkai UTVM.

Tokie profesinio meistriškumo konkursai rengiami jau ketvirtą kartą. Į Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociaciją yra susibūrusios mokymo įstaigos, kurios rengia vairuotojus. Jose dirbančių instruktorių uždavinys – kuo profesionaliau, kokybiškiau perteikti žinias, todėl labai svarbu, kad ir patys būtų profesionalūs, turėtų kuo daugiau žinių, įgūdžių.

Konkurso dalyvius sveikino UTVM direktorius Jonas Cesevičius, sveikinimo žodį tarė asociacijos vadovas V. Masilionis. Renginio vedėjas Rimantas Jankūnas pristatė moterų bei vyrų komandas. Dalyviai jėgas išmėgino teorinėje ir praktinėje dalyse. Instruktoriai mokyklos kieme varžėsi lengvojo automobilio figūrinio, krovininio automobilio su priekaba vairavimo rungtyse. Po to visi susitiko draugiškose krepšinio ir tinklinio varžybose. Susirinkusiųjų susidomėjimo sulaukė automobilio traukimo laikui rungtis.

Vairuotojų profesinio meistriškumo konkurse 1 vietą laimėjo ir nugalėtojais tapo Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, kurios komandoje – Petras Vagonis, Albinas Zaranka ir Dovilė Janulienė. Antri –  VŠĮ Šiaulių DRMC ,  treti – VŠĮ Panevėžio DRMC.

UTVM kolektyvas džiaugėsi galimybe priimti nemažą būrį šalies instruktorių bei supažindinti juos su turima mokymo baze.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions