Geriausi vairuotojai - Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

2017 m. birželio 9 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos narių darbuotojų profesinio meistriškumo konkursas. Jame dalyvavo vairavimo instruktoriai iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Mažeikių ir šeimininkai UTVM.

Tokie profesinio meistriškumo konkursai rengiami jau ketvirtą kartą. Į Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociaciją yra susibūrusios mokymo įstaigos, kurios rengia vairuotojus. Jose dirbančių instruktorių uždavinys – kuo profesionaliau, kokybiškiau perteikti žinias, todėl labai svarbu, kad ir patys būtų profesionalūs, turėtų kuo daugiau žinių, įgūdžių.

Konkurso dalyvius sveikino UTVM direktorius Jonas Cesevičius, sveikinimo žodį tarė asociacijos vadovas V. Masilionis. Renginio vedėjas Rimantas Jankūnas pristatė moterų bei vyrų komandas. Dalyviai jėgas išmėgino teorinėje ir praktinėje dalyse. Instruktoriai mokyklos kieme varžėsi lengvojo automobilio figūrinio, krovininio automobilio su priekaba vairavimo rungtyse. Po to visi susitiko draugiškose krepšinio ir tinklinio varžybose. Susirinkusiųjų susidomėjimo sulaukė automobilio traukimo laikui rungtis.

Vairuotojų profesinio meistriškumo konkurse 1 vietą laimėjo ir nugalėtojais tapo Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, kurios komandoje – Petras Vagonis, Albinas Zaranka ir Dovilė Janulienė. Antri –  VŠĮ Šiaulių DRMC ,  treti – VŠĮ Panevėžio DRMC.

UTVM kolektyvas džiaugėsi galimybe priimti nemažą būrį šalies instruktorių bei supažindinti juos su turima mokymo baze.

National CPR association