Apdailininkai–statybininkai lankėsi statybų objekte

2025 m. gegužės 16 d. antro kurso apdailininkai–statybininkai kartu su profesijos mokytoju Edmundu Karaniausku ir grupės vadove Gražina Krumžliene lankėsi statybvietėje. Vizito metu mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su realiomis statybų proceso detalėmis ir profesine praktika.

Mokiniai stebėjo klinkerio mūrijimo procesą. Tai buvo vertinga patirtis, leidusi ne tik pamatyti, kaip teoriškai išmoktos žinios pritaikomos praktikoje, bet ir užduoti klausimų dirbančiam specialistui.

Taip pat mokiniai susipažino su ventiliuojamo fasado šiltinimo medžiagomis ir jų montavimo būdais. Šis statybų etapas yra ypač svarbus siekiant užtikrinti pastato energinį efektyvumą bei ilgaamžiškumą.

Vizito metu mokytojas Edmundas Karaniauskas su mokiniais aptarė šešėlinių siūlių deformacijas – kam jos reikalingos, kaip jos formuojamos bei kokią funkciją atlieka pastato apdailoje. Tai suteikė mokiniams dar daugiau supratimo apie svarbias detales, kurios dažnai lieka nepastebimos, tačiau yra būtinos kokybiškam rezultatui pasiekti.

 


Powered by JS Network Solutions