Items filtered by date: gegužės 2016
Šeštadienis, 28 May 2016 09:21

UKMERGĖS MIESTO ŠVENTĖ

Gegužės 28 dieną pasipuošę oranžiniais skėčiais, kartu su kitais Ukmergės miesto šventės dalyviais žygiavome eisenoje Kauno gatve. Prieš mus žygiavo Ukmergės meno mokyklos pučiamųjų orkestras, tad mūsų mokyklos kolektyvas į miesto centrą įžengė skambiai.

Nuo pat ryto prie Ukmergės kultūros rūmų mokytojai K. Chadatavičius ir G. Krumžlienė kartu su mokiniais miesto gyventojams ir svečiams pristatė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą. Šiais metais miesto šventėje įsikūrėme sveikatingumo oazėje.

Published in Kita

 Ukmergės TVM moksleivių atlikta poetine muzikine kompozicija “Laiko niekas nesustabdys...“ prasidėjo Utenos kolegijos Ukmergės skyriaus 10-čio šventė, sukvietusi absolventus, studentus, būrį svečių į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos aktų salę gegužės 28 dieną.

O pasidžiaugti tikrai yra kuo .Profesijos bakalauro kvalifikacijos diplomus gavo 198 absolventai, šiuo metu  Ukmergėje studijuoja 45 studentai pagal verslo vadybos ir teisės studijų programas- sveikinimo kalboje  pabrėžė Utenos kolegijos direktorius, mokslų daktaras profesorius Gintautas Bužinskas.

Published in Kita
Penktadienis, 27 May 2016 09:14

JUBILIEJINĖS ŽAIDYNĖS SU MALNAVOS KOLEDŽU

 Gegužės 27 dieną pasitikome svečius-kolegas iš Latvijos Malnavos koledžo, su kuriais draugaujame ir bendradarbiaujame jau penkerius metus.

Vyko draugiškos tinklinio varžybos, kurias po atkaklios 5 setų kovos laimėjo mūsų mokyklos darbuotojai. Vėliau vykdėme įvairias estafetes, bendravome, aptarėme ateities planus.

Published in Kita
Penktadienis, 27 May 2016 06:59

MIESTO ŠVENTĖS GALIŪNŲ VARŽYBOS

 2016 m. gegužės 28 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Galiūnų varžybos, skirtos Ukmergės miesto šventei. Renginį organizavo Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su kitomis įstaigomis. Šią idėją organizatoriai nusprendė įgyvendinti kartu su Nerijumi Butėnu, Ukmergės rajono Policijos komisariato pareigūnu, 2015 metais tapusiu stipriausiu Lietuvos policininku. Varžybose dalyvavo 5 sporto klubo „Iron Gym“ nariai: Kristis Krivičius, Nerijus Piragis, Tomas Ramanauskas, Jurij Klimantovič ir Tomas Žulys.

Published in Kita
Trečiadienis, 25 May 2016 05:39

GERI DARBAI UKMERGĖS MIESTUI

Gegužės 25 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos parlamento aktyvistai susirinko į talką miesto centre. Kartu su kitais miesto bendruomenės nariais sutvarkėme ir atnaujinome sveikatingumo takelį. Šalia jo, miesto šventės metu, įsikurs UTVM palapinė, dalyvausime „Sveikatos oazėje“.

Kviečiame išbandyti sveikatingumo takelį ir jau šį šeštadienį pasimatykime šventiniame šurmulyje!

Published in Kita

Gegužės 20 dieną VŠĮ Alantos technologijų ir verslo mokykloje vyko profesinio meistriškumo konkursas "Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2016". Į konkursą antro kurso automechaniko specialybės mokinius Paulių Pupininką ir Nerijų Kunelį lydėjo profesijos mokytojas Algis Čėsna. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai iš 34 dalyvavusiųjų pateko į dešimtuką.

Published in Kita

Gegužės 20 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko sportinė šventė „Mažasis olimpietis – 2016“. Šventę organizavo mokykla – darželis „Varpelis“ ir vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“.

Į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos stadioną atvyko dešimt komandų iš viso rajono: lopšelis - darželiai „Nykštukas“, "Žiogelis“, "Šilelis“, „Saulutė“, mokykla – darželis „Varpelis“, Ukmergės rajono Dainavos, Pabaisko, Želvos pagrindinių mokyklų ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, „Ryto“ specialiosios mokyklos atstovai bei Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos mažieji priešmokyklinukai.

Published in Kita

Šiemet pirmasis pasaulio automobilis švenčia 130 metų sukaktį. Prieš daugiau nei šimtmetį, 1886 metais sausio 29 dieną Manheimo inžinierius Karlas Benzas, „Mersedes-Benz“ automobilių pirmtakas, Berlyne užpatentavo pirmąjį automobilį. Tai buvo pirmoji savaeigė, vidaus degimo varikliu varoma transporto priemonė pasaulyje. Sunku patikėti, kad revoliuciją žmonijos keliavimo istorijoje sukėlęs išradimas, sukurtas vos daugiau nei prieš šimtmetį.

Published in Kita

 2016 m. gegužės 13 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko respublikinė „Saugaus eismo“ olimpiada, skirta 130 metų pasaulyje automobiliui paminėti.

Renginyje dalyvavo:
1. UTVM
2. Kėdainių profesino rengimo centras
3. Širvintų Stuokos Guzvevičiaus gimnazija
4. Vilniaus automechanikų ir verslo mokykla
5. VŠĮ Panevėžio rengimo centras
6. VŠĮ Alantos technologijų ir verslo mokykla
7. Ukmergės Šilo pagrindinė mokykla

Published in Kita
Pirmadienis, 09 May 2016 06:17

EUROPOS DIENA KARTU

 Gegužės 9 dieną įdomiai ir prasmingai paminėjome Europos dieną kartu su Ukmergės Vlado Šlaito viešąja biblioteka.

Iškilmingas šventės atidarymas vyko miesto aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo, o vėliau draugiškas šventės šurmulys persikėlė į bibliotekos kiemelį, kur visus sveikino Ukmergės r. vicemerė Klavdija Stepanova, Ukmergės jūrų skautai pristatė tarptautinės savanorystės galimybes, Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras supažindino su EURODESK taško veikla, o mūsų linksmai ir draugiškai nusiteikę parlamento nariai kvietė šventės svečius nusikaldinti sėkmės grašį bei pasakojo apie stažuotes užsienyje.

Published in Kita
Puslapis 1 iš 2

  MŪSŲ DRAUGAI

gz-baner ukz.jpg keiciuveikla copy  Stansefabrikken umega

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713